Naturalne terapie

FACEMODELING

Facemodeling działa na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu. Odczuwalne korzyści po zabiegu to m.in. poprawa owalu i symetrii twarzy, naturalne odmłodzenie na poziomie komórkowym, poprawa jędrności i elastyczności skóry, korekta wszelakich deformacji twarzy, np. “drugiego podbródka”.

JAPOŃSKI LIFTING TWARZY 3D

Japoński lifting twarzy 3D to innowacyjna metoda, dająca efekty zbliżone do terapii chirurgicznej. Technika zawiera w sobie elementy akupresury oraz refleksologii wplecione w techniki japońskie Shiatsu. To właśnie głębokie pobudzenie mięśni zapewnia nam efekt liftingu twarzy oraz widoczną natychmiastowo poprawę postawy ciała.

MASAŻ KASSAJI

Masaż wykonuje się za pomocą kamienia Kassa, wykonanego ze skał wulkanicznych. Doskonale rozluźnia mięśnie i wyjątkowo koi układ nerwowy. Daje głęboki relaks i odprężenie, pobudza pracę narządów wewnętrznych, poprawia owal i strukturę twarzy, skutecznie liftinguje, poprawia drożność zatok i jakość oddechu.

MASAŻ JAPOŃSKI

Japoński masaż twarzy jest sposobem, aby zrównoważyć ciało i uspokoić podrażniony układ nerwowy. To głęboka terapia, która normalizuje funkcje całego organizmu. W rezultacie otrzymujemy ciało zdrowe i mocne.

TERAPEUTYCZNY LIFTING TWARZY DRE

Tę terapię wyróżnia praca na wszystkich warstwach twarzy. To „estetyczna kompozycja” precyzyjnie i szczegółowo dobranych technik manualnej stymulacji tkanek. Efekty to m.in. poprawa wyglądu, efekt wypoczętej i promiennej twarzy, przywrócenie młodzieńczego wyglądu – poprawa owalu twarzy.

BELVISO

To niezwykle przyjemny i intensywny masaż, dzięki któremu uzyskujemy świetny efekt liftingu, rozświetlenia, regeneracji i rozluźnienia! Techniki masażu BelViso wykorzystują użycie pałeczek bambusowych oraz mini baniek próżniowych, co dodatkowo wzbogaca cały masaż.