Terapie Zabiegowe

Terapie zabiegowe DMK

Procedury DMK stanowią skuteczną metodę walki ze starzeniem, przebarwieniami, trądzikiem i trądzikiem różowatym, przetłuszczaniem się skóry, z chronicznym zaczerwienieniem na tle naczyniowym oraz innymi problemami również dotyczącymi ciała. Tam, gdzie niektóre zabiegi kosmetyczne na twarz mogą działać tylko na powierzchnię skóry, DMK Enzyme Masque działa głęboko, penetrując wszystkie warstwy skóry. Enzymy mają na celu wzmocnienie integralności strukturalnej skóry i stworzenie zdrowego środowiska dla komórek do życia i rozwoju.

Peelingi chemiczne

„SignatureFacelift” to zabieg witaminowy z 30% kwasem L-askorbinowym, roślinnymi komórkami macierzystymi, kwasem hialuronowym i enzymami roślinnymi. Wyjątkowa 4-warstwowa procedura pozwala na uzyskanie bardzo szybkich i spektakularnych efektów rozświetlenia i wygładzenia skóry. Wszystko to w otoczeniu przepięknego, naturalnego zapachu pomarańczy.

Zabieg eksfoliacyjny przeznaczony do przeprowadzenia kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. W zabiegu wykorzystujemy szereg substancji rozjaśniających takich jak kwas kojowy, komórki macierzyste Undarii Pierzastodzielnej i Jeżówki Wąskolistnej. Połączenie składników nie tylko powoduje rozjaśnienie przebarwień, ale także inhibicje tyrozynazy i w efekcie hamowanie nadmiernej melanogenezy.

IMAGE PERFECTION LIFT 

Silny zabieg złuszczający, którego sercem jest peeling alkoholowy PerfectionLift. Podczas zabiegu na skórę oddziaływują alfa i beta hydroksykwasów oraz rezorcyna połączona z peptydami korygującymi i roślinnymi komórkami macierzystymi. Zabieg PerfectionLift to najnowocześniejsze rozwiązanie łączące złuszczanie, rozjaśnianie zmian pigmentacyjnych, ochronę antyoksydacyjną oraz stymulację odnowy komórkowej.

Mezoterapia igłowa

Zabieg ten jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, sole mineralne i koenzymy. Mieszanina substancji rewitalizujących i regenerujących stymuluje metabolizm komórek, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, poprawia stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii uzyskujemy znaczną poprawę napięcia, jędrności i nawilżenia skóry. Znikają drobne zmarszczki, a głębsze ulegają spłyceniu. Skóra jest dobrze odżywiona i wypoczęta.

BioRePeel

BioRePeel jest dwufazowym medycznym peelingiem składającym się z kombinacji kwasów, aminokwasów oraz witamin. Zabieg dedykowany jest w przypadku skór starzejący się, z fotouszkodzeniami a także narażonych na działanie zanieczyszczeń środowiskowych.

PRX-T33

PRX T33 to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry. Zabieg łączy w sobie właściwości liftingująco – odmładzające, oczyszczające i wybielające. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym zapewnia brak inwazyjności i klasycznego występowania efektu łuszczenia skóry.

Terapia antyoksydacyjna PRO XN

Zabiegi opierają się na najsilniejszym dotąd poznanym antyoksydancie – ksantohumolu. Wykazuje on 30 razy silniejsze właściwości od witaminy C oraz 200 razy mocniejsze od resweratrolu. Dlatego dużo efektywniej chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami. Efekty terapii to m.in. rozjaśnienie, wyrównanie kolorytu, łagodzenie objawów trądziku różowatego, delikatny resurfacing skóry oraz nawilżenie. Zabiegi przeznaczone są dla skór z pierwszymi oznakami starzenia się, o charakterze trądzikowym, z przebarwieniami na tle naczyniowym, z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień, suchych, szorstkich, atopowych, po zabiegach naruszających barierę naskórkową.