Zabiegi Aparaturowe

Fala radiowa RF

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych zabiegów z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej na świecie! Zastosowanie fali radiowej rozpoczęło nową erę walce z oznakami starzenia, nadmierną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Zabieg napina, ujędrnia, redukuje cellulit oraz modeluje sylwetkę.

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa polega na uwolnieniu kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych, dzięki zjawisku kawitacji. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Endermologia

Zabieg ten polega na masowaniu całego ciała specjalną głowicą próżniową. Pozbędziesz się z organizmu nadmiaru wody i udrożnisz naczynia limfatyczne. Dlatego właśnie endermologia polecana jest osobom mającym problem z miejscowymi opuchnięciami, obrzękami nóg i zatrzymywaniem wody w organizmie, ale również osobom, które chcą skutecznie wymodelować sylwetkę.

Geneo

Zabieg Geneo to zabieg 3w1 – złuszcza zniszczoną warstwę naskórka, wchłania dostarczane substancje odżywcze oraz naturalnie dotlenia. Skóra po zabiegu jest zregenerowana, wygładzona, nawilżona, pełna blasku i zdrowia. Już po jednym zabiegu możemy cieszyć się rewelacyjnymi efektami i skuteczną poprawą wyglądu naszej skóry.

Karboksyterapia

To nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Ważną informacją jest, iż podawany dwutlenek węgla jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Wskazania do karboksyterapii to m.in. cellulit, łysienie, rozstępy, wiotkość skóry

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg oparty na technologii hiperbarycznego tlenu, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki. Serum, które zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty. Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość.

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Zapewni on skórze nie tylko oczyszczenie, ale także optymalne nawilżenie, regenerację, odświeżenie i poprawi elastyczność. W przypadku skóry z problemami zadziała dobroczynnie, kojąco, regulująco.