Laser

Z myślą o klientach, którzy borykają się z niechcianymi włoskami wprowadziłyśmy wyjątkowy laser usuwający praktycznie każdy typ owłosienia. Jako jedyny salon w okolicy oferujemy naszym klientom laser medyczny Diolaze XL Inmode, który jednocześnie emituje w jednym impulsie światło o dwóch długościach fali 755nm i 810nm lub 810nm i 1064nm. Diolaze XL Inmode to gwarancja wysokiego bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu depilacji dla jasnych i ciemnych włosów dla różnych odcieni skóry. 

Depilacja laserowa kojarzy Ci się z bólem? Nic bardziej mylnego! Diolaze XL Inmode posiada wyjątkową głowicę, która ma wbudowany unikalny potrójny układ chłodzenia powierzchni skóry – skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji impulsu. Przekonaj się razem z nami, że depilacja laserowa wcale nie musi być bolesna. Jakie inne zalety posiada nasz laser?

  • Statyczny i dynamiczny czas pracy
  • dużą moc – jeden z najmocniejszych laserów diodowych do depilacji na rynku – 3000W
  • szybkość – jeden z najszybszych laserów do depilacji na rynku – do 6cm² na sekundę z zachowaniem skutecznych parametrów

Te  własności zapewniają krótki czas zabiegu oraz bezbolesność.

Liczba sesji zależy od koloru i typu włosów, obszaru ciała i odcienia skóry. Najlepsze wyniki obserwuje się po 4 sesjach. 

W porównaniu do tradycyjnych metod usuwania owłosienia, laser Diolaze XL pozwoli cieszyć się gładką skórą kilka lat. Należy jednak pamiętać, że zabieg laserowego usuwania owłosienia ma także kilka przeciwskazań, których nie możemy bagatelizować. Przed każdym zabiegiem osoba wykonująca zabieg przeprowadza wywiad, podczas którego omawiane są wszystkie przeciwskazania a także możliwe skutki uboczne. Jednymi z przeciwskazań do zabiegu są: 

  • świeża opalenizna
  • aktywne infekcje skóry
  • przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgrzybiczych, antybiotyków, leków  światłouczulających na 3 tygodnie przed zabiegiem
Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *