Zespół

Zespół

Natalia

Nad La Beauty czuwa Natalia – założycielka, kosmetolog, linergista oraz stylistka brwi z wieloletenim doświadczeniem. Ukończyła studia na kierunku Kosmetologia w GWSH w Katowicach oraz obroniła magistra na kierunku Odnowa biologiczna i zarządzanie ośrodkami SPA.

Na swoim koncie ma liczne szkolenia i kursy z zakresu stylizacji brwi oraz makijażu permanentnego. Szkoleniowiec i ambasador znanej marki Browxenna Polska, w której otrzymała tytuł Top Artist BrowXenna.

Właścicielka salonu kosmetycznego La Beauty oraz centrum szkoleniowego Akademia La Beauty, czyli jej drugiego domu.

Weronika

Kosmetolog z zamiłowaniem do kosmetologii holistycznej. Specjalistka depilacji i zabiegów pielęgnacyjnych. 

Stawia na mocny rozwój w swojej dziedzinie, profesjonalne podejście do klienta i  cudowne efekty zabiegowe, które sprawiają, że skóra i oczy klientów błyszczą zaraz po wyjściu z gabinetu!

Uwielbia zabiegi, które realnie wpływają na zdrowie i kondycję skóry, a także ceni sobie indywidualnie podejście do pielęgnacji domowej. Chcesz odmienić swoją skórę oraz codzienne nawyki? Weronika z pewnością zaskoczy cię błogim dotykiem i rozmową.

Wiktoria

Wiktoria jest magistrem kosmetologii Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach i obecnie studentką medycyny na kierunku lekarskim.

W pracy kosmetologa ceni holistyczne podejście do każdego pacjenta, podchodzi z pasją do swojego zawodu i cały czas zdobywa nowe umiejętności.

Pasjonatka zdrowej i dobrze funkcjonującej skóry. Specjalizuje się głównie w terapiach anti-aging i fascynuję ją temat starzenia się skóry. Jest fanką budowania świadomości na temat wagi codziennej pielęgnacji i działań profilaktycznych.

Martyna

Z salonem La Beauty jest związana od 2017 roku. Jej pasją i specjalnością są naturalne terapie odmładzania twarzy. W jej gabinecie możecie skorzystać z takich terapii jak facemodeling, Kobido czy też Terapeutyczny Lifting Twarzy.

Ukończenie studiów z tytułem magistra umożliwiły jej profesjonalne podejście do pielęgnacji twarzy i ciała. Ukończyła także szkolenia z mezoterapii igłowej i stymulatorów tkankowych poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Główną cechą naszej specjalistki jest przede wszystkich emanujący spokój i ciepło, ale przede wszystkim profesjonalizm oraz szeroka wiedza, na które szczególnie kładzie nacisk. Martyna jest jednym ze szkoleniowców Akademii La Beauty.