Zespół

Zespół

Natalia Modzelewska-Kopeć

Nad La Beauty czuwa Natalia – założycielka, kosmetolog, linergista oraz stylistka brwi z wieloletenim doświadczeniem. Z branżą beauty związana od 15 lat. Ukończyła studia na kierunku Kosmetologia w GWSH w Katowicach oraz obroniła magistra na kierunku Odnowa biologiczna i zarządzanie ośrodkami SPA.

Na swoim koncie ma liczne szkolenia i kursy z zakresu stylizacji brwi oraz makijażu permanentnego. Szkoleniowiec i ambasador znanej marki Browxenna Polska, w której otrzymała tytuł Top Artist BrowXenna.

Właścicielka salonu kosmetycznego La Beauty oraz centrum szkoleniowego Akademia La Beauty, czyli jej drugiego domu.

Kasia

Kasia to kosmetolog z ośmioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach pielęgnacji twarzy i ciała, szczególnie w zabiegach anty-aging, czyli przeciwstarzeniowych.

Bardzo ceni sobie relację z klientem oraz energię, która wytwarza się podczas jej wizyt. Kasia to wulkan energii, którą przekłada na dokładność i profesjonalizm w swojej pracy. Poza pracą w gabinecie, Kasia spełnia się jako szoleniowiec z zakresu liftingu, laminacji i botoxu rzęs w Akademii La Beauty.

Poza kosmetologią jej ogromnym zamiłowaniem są zwierzęta oraz taniec.

Martyna

Z salonem La Beauty i Natalią jest związana prawie od początku jego działalności. Jej pasją i specjalnością są naturalne terapie odmładzania twarzy. W jej gabinecie możecie skorzystać z takich terapii jak masaż Kassaji, terapeutyczny lifting twarzy DRE czy masaż Kobido.

Praca Martyny zaowocowała tym, że nasz salon został autoryzowanym gabinetem Facemodelingu jako jeden z kilku na śląsku.

Główną cechą naszej specjalistki jest przede wszystkich emanujący spokój i ciepło, ale przede wszystkim profesjonalizm oraz szeroka wiedza, na które szczególnie kładzie nacisk. Martyna jest jednym ze szkoleniowców Akademii La Beauty.

Ania

Ania w salonie specjalizuje się oprawą oka, czyli stylizacją brwi i rzęs.

Głównie pasjonuje się w stylizacji rzęs, co można zauważyć w wykonanych pracach. Staranność, precyzja oraz duża wiedza z zakresu jej specjalizacji zapewnia sukces i zadowolenie każdego klienta.

Odbyła wiele szkoleń oraz praktyki, dzięki którym posiada wysoko rozwinięte umiejętności w oprawie oka.

W gabinecie dodatkowo zajmuje się masażem próżniowym oraz zabiegami podologicznymi.

Weronika

Weronika w gabinecie zajmuje się głównie zabiegami na twarz i ciało takimi jak endermologia, karboksyterapia, liposukcja ultradźwiękowa czy infuzja tlenowa.

Specjalizuje się w depilacji pastą cukrową.

Karolina

W salonie obejmuje stanowisko recepcji i dba o to, aby wszystko w salonie było na swoim miejscu.

 

To ona pierwsza podnosi słuchawkę telefonu i znajduje najdogodniejszy termin dla naszych klientów.