O Nas

O Nas

NASZA WIZJA

La Beauty to gabinet kosmetyczny, który zrodził się z pasji i miłości do tworzenia piękna.

La Beauty powstało z wizją budowania długotrwałych relacji z klientem, zaufaniu i pozytywnej energii, dlatego cieszymy się, że osoby które przyszły do nas pierwszy raz, tak chętnie umawiają się na kolejną wizytę.

Gabinet położony jest przy ul. Reymonta 17. W naszym gabinecie mogą Państwo skorzystać z szerokiego wachlarza usług kosmetycznych.

La Beauty to inicjatywa Natalii Modzelewskiej z wykształcenia kosmetolog, wizażystka oraz linergistka, która od ponad 15 lat spełnia się w swoim zawodzie. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz wiedzą w salonie oraz na organizowanych przez siebie szkoleniach.

“Moim marzeniem było połączyć pracę z pasją. Udało mi się je zrealizować z i stworzyć miejsce, które będzie epatować ciepłem i życzliwością, z czego jestem dumna. La Beauty powstało już bardzo dawno w moich myślach, a dziś jest rzeczywistością. Dla moich klientek jest miejscem szczególnym, przychodzą tu, żeby zapomnieć o codziennych troskach, aby poczuć się piękne i rozpieszczone. Dokładam wszelkich starań, by moi klienci wychodzili z salonu zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.”

Godziny Pracy: Pon - Pt: 08:00 - 20:00, Sb: 8:00 - 14:00